Termoska pre Wacaco Nanopresso - Nanovessel 3 v 1 (210 ml)

Novinka Tip
€23,90
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2021

Nanovessel je 3v1 termoska - obsahuje termohrnček, čajový infuzér a samotnú vodnú nádrž. 100% kompatibilita s Nanopresso kávovarmi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanovessel je 3v1 vákuovo izolovaná termoska - obsahuje termohrnček, čajový infuzér a samotnú vodnú nádrž - použité materiály sú samozrejme potravinárskej kvality v kombinácii s nerezovou oceľou 304.

Termoska udržuje váš nápoj horúci, alebo studený, dostatočne dlho, aby zachoval všetky vône a chuť.

Je vybavená sieťovinou, vďaka ktorej môžete uvariť svoj čaj priamo v nej. Viečko a filtrační prvok je možné jednoducho vybrať a vyčistiť.

Nanovessel je naviac dimenzovaný tak, aby zodpovedal nápojovým držiakom a otvorom v autách. Môžete ju tak pohodlne voziť so sebou.

 

Najdôležitejšie je, že Nanovessel je 100% kompatibilný s kávovarmi Nanopresso. Nestrácajte čas s nalievaním teplej vody z beženj termosky do nádrže na vodu Nanopresso. Nanovessel je možné namontovať priamo na Nanopresso a použiť termosku ako veľkú izolovanú nádrž na vodu. Nanovessel je dokonalým doplnkom k Nanopresso.

UPOZORNENIE: Pri šraubovaní na Nanopresso nemôže Nanovessel zaistiť jeho izotermickú funkciu. V nanocessele muusí byť uložená horúca voda so zašraubovaným viečkom, aby zostala dlho horúca. Pripojujte termosku Nanovessel na Nanopresso až vtedy, keď budete chcieť pripravovať lahodné espresso. Ideálne na dobu 1-2 minúty.

Špecifikácia

Rozmery : 146 x 62 x 62 mm

Hmotnosť : 190 g

Kapacita : 210 ml

Materiály : Polypropylen bez BPA a nerezová oceľ 304

Termoska udrží vodu horúcu až po dobu 4 hodín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: