O nás

V roku 2015 sme začali ako značka čerstvej kávy. Spočiatku sme dodávali kávu iba veľkoobchodne kaviarňam a reštauráciám a postupne k tomu pridávali baristické kurzy, nielen pre kaviarne, ale aj pre domácich nadšencov do espressa.

Na Vianoce roku 2015 sa predalo prvých 100 baristických kurzov domácej prípravy espressa a cappuccina a dopyt po našej káve z radov našich fanúšikov spôsobil potrebu predávať našu kávu aj cez eshop.

_LJS7179569

Ten sa postupne rozrastal a už sme nepredávali len čerstvú kávu a baristické kurzy, ale tiež kávovary, doplnky a ďalšie pomôcky, s ktorými sami pracujeme. Na Vianoce v roku 2016 sa už predalo vyše 300 kurzov, veľké množstvo kávy a vybavenia.

Zrazu sme zistili, že pôvodný názov e-shopu, ktorý vystupoval pod značkou kávy, nie je úplne vhodný, pretože predaj kávy tvoril len časť obratu, a preto sme sa rozhodli urobiť e-shop so samostatnou značkou - DOKONALAKAVA.CZ.

Prečo dokonalá káva? Pretože na našom e-shope nájdete všetko pre prípravu dokonalej kávy, či už v kaviarni alebo v domácich podmienkach.

Naše motto znie "robíme to inak". Nepristupujeme k obchodu tak, že predáme kurz, kávu alebo kávovar a už sa ďalej nestaráme. Pripravujeme pre vás články o káve, rôzne návody, alebo, ak si neviete rady, stačí napísať na mail alebo chat a radi zadarmo poradíme.

S kým sa pri komunikácii s nami stretnete:

_LJS7187572

Jan Houdek

Spolumajiteľ firmy, ktorý má na starosti vedenie e-shopu a organizovanie kurzov. Keď nás budete chcieť pochváliť alebo sa vám niečo nebude páčiť, tak píšte práve jemu. Vo firme má totiž na starosti komunikáciu so zákazníkmi. Chcete s nami veľkoobchodne spolupracovať? Tak potom sa ozvite na telefónnom čísle 774 088 563 alebo napíšte na jan.houdek@dokonalakava.cz a určite sa s Janom dohovoríte.

Tel: 00 420 774 088 563

Mail: jan.houdek@dokonalakava.cz

495-1_untitled-design--6673

Richard Stehlík

Tiež spolumajiteľ firmy, barista a školiteľ. Stretnete sa s ním pravdepodobne na kurze alebo pri degustáciách káv. Ak máte kaviareň a chcete sa prezentovať našou kávou, volajte Richardovi na 608 82 72 82 a dohodnete sa na stretnutí. Veľmi rád vám dá ochutnať. Ako sám vraví, nemá rád maily, takže radšej telefonujte.

Tel: 00 420 608 82 72 82