Prečo my

Eshopov s kávou, kávovarmi, mlynčekmi a baristickými doplnkami je plný trh. Tak aké sú naše výhody?

 

  • Absolútne čerstvá káva

 

Najlepšia káva je v rozmedzí 3 dni až jeden mesiac. Ak sa Vám stane, že od nás dostanete staršiu kávu, pošlite nám ju na naše náklady a my Vám ju zdarma vymeníme.

 

  • Skvelé referencie

 

Kvalitu našej kávy oceňujú profesionáli z odboru, ako je napríklad michelinský šéfkuchár Marcel Ihnačák. Baristickými kurzami prešlo veľa zákazníkov, ktorí sú nadšení z jedinečného zážitku. Referencie si môžete prečítať na našom facebooku alebo v sekcii Referencie.

 

  • Všetko na jednom mieste 

 

Našou filozofiou je predávať zážitky, nielen tovar. Preto u nás môžete nakúpiť nielen kávu, príslušenstvo pre prípravu kávy, prostriedky na čistenie kávovarov, ale aj baristické kurzy. Navyše zadarmo poskytujeme informácie a návody o káve.

 

  • Doprava zdarma

 

Kávu sa snažíme priblížiť našim zákazníkom tiež cenou dopravy. Je pre nás dôležité, aby Vaša objednávka dorazila v poriadku a včas. Preto využívame služby overených dopravcov. 

 

  • Profesionálna komunikácia

 

Spokojnosť zákazníka je pre nás dôležitá. Hovorí sa, náš zákazník, náš pán. Pre nás to nie je len nejaké klišé! K potrebám našich zákazníkov pristupujeme individuálne a ochotne riešime každú otázku či želanie. Obrátiť sa na nás môžete elektronickou formou, telefonicky, či dohodnúť si s nami schôdzku. Priblížiť kávu ľuďom znamená s nimi aj profesionálne komunikovať.

 

  • Tá najlepšia kvalita

 

Kvalita je pre nás najdôležitejším meradlom pri výbere dodávateľov. S kompletným tovarom, ktorý na našom e-shope ponúkame, tiež osobne v prevádzke pracujeme. To je pre nás záruka kvality! Ak budete s našimi službami nespokojní, samozrejmosťou je vrátenie peňazí.